Korekty w rozkładach jazdy


Szanowni Państwo. W związku z uwagami od pasażerów oraz na podstawie własnych obserwacji , od 2 listopada 2015 roku planuje się wprowadzenie korekt w rozkładach jazdy:

  • – uzupełnienie rozkładu jazdy o przystanki na ul. Jodłowej w  Porębie Spytkowskiej  oraz korekty kilkuminutowe  przyjazdów i odjazdów  dotyczących odcinka trasy od przystanku Poręba Sklep do przystanku Mickiewicza Browar.
  • – usunięcie kursu o godz. Hier wäre https://www.best-ghostwriter.com die frage im sinne von was stört oder ärgert dich an der schule. 5:35  spod przystanku Browar, korekty minutowe w rozkładzie jazdy kursu rozpoczynającego się od przystanku Ogródek Jordanowski o godz. 13:15 oraz kursu rozpoczynającego się od przystanku Szpital o godz. 15:30 (rozpoczęcie obu o  5 min. później niż w poprzednim rozkładzie).
  • – kurs rozpoczynający się od przystanku Browar o godz. 6:40  będzie rozpoczynał  się o 5 min. wcześniej niż w poprzednim rozkładzie.
  • –  korekty minutowe kursów rozpoczynający się od przystanku Szpital  o godz. 15:15  (rozpoczęcie o  5 min. później niż w poprzednim rozkładzie) i o godz. 16:05 (rozpoczęcie o  10 min. później niż w poprzednim rozkładzie).
  • – drobne korekty minutowe kursów w rozkładzie jazdy, kurs rozpoczynający się od przystanku Zespół Szkół o godz. 13:40  będzie rozpoczynał kurs 5 min. wcześniej niż w poprzednim rozkładzie. Dołożenie kursu z przystanku BROWAR o godz. 6:50.

Zmiany są dostępne na stronie internetowej MPK sp. z o. o. w Brzesku, na tablicach ogłoszeń w miejscowościach, które one dotyczą oraz u kierowców obsługujących  ww. linie.

.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.