moBiLET stanowi wygodną i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego zakupu biletu komunikacji miejskiej. Użytkownik może zakupić bilet zawsze i wszędzie (24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu) bez konieczności szukania biletomatu czy kiosku.

Prosta rejestracja

moBiLET jest dostępny dla wszystkich Użytkowników sieci komórkowych, którzy posiadają telefon z dostępem do Internetu. Aby korzystać z moBiLET, Użytkownik powinien pobrać bezpłatną aplikację z dedykowanego sklepu (Google PlayApp Store) lub ze strony m.mobilet.pl . Podczas pierwszego uruchomienia konieczne jest przeprowadzenie krótkiej rejestracji.

RPReplay_Final1668073740

Wygodne rozliczenia

moBiLET działa na zasadzie elektronicznej portmonetki – przedpłata (prepaid) trafia na indywidualny rachunek moBiLET. Aby dokonać wpłaty na konto Użytkownik może skorzystać z ekspresowego zasilenia bezpośrednio z aplikacji mobilnej. Użytkownik może też doładować konto prepaid za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, BLIK, karty płatniczej lub poprzez stronę internetową.

Oprócz konta prepaid wśród dostępnych metod płatności są także: BLIKkarta płatnicza oraz konto grupowe. Użytkownik może rozliczać się także w rachunku za telefon komórkowy („Płać z komórką”).

Regulamin systemu moBiLET

Kategorie: Ogólne