OGŁOSZENIE

dotyczące korekty w rozkładzie jazdy na liniach autobusowych
nr 5,7,9,10 od dnia 01.12.2019 r.:

 

LINIA NR 5 trasa  Brzesko – Wokowice – Brzesko

  • Kurs z godziny 17:20 odjazd z przystanku „Ogródek Jordanowski” w kierunku do Wokowic ulega zmianie na godzinę odjazdu 17:45 TYLKO W DNI NAUKI SZKOLNEJ. Natomiast w dni wolne od nauki szkolnej kurs zostaje bez zmian, czyli
    o godzinie odjazdu 17:20.

Kurs powrotny z godziny 17:45 odjazd z przystanku „Wokowice Szkoła”  w kierunku do Brzeska ulega zmianie na godzinę odjazdu 18:10 TYLKO W DNI NAUKI SZKOLNEJ. Natomiast w dni wolne od nauki szkolnej kurs zostaje bez zmian, czyli
o godzinie odjazdu 17:45.

W przypadku braku zainteresowania ze strony pasażerów wprowadzonymi zmianami ostatniego kursu linii nr 5 w okresie testowym ( do końca grudnia br.) zostanie przywrócony termin kursu obowiązujący przed zmianą.


LINIA NR 7 trasa Brzesko – Bucze – Brzesko

  • Kurs z godziny 18:50 odjazd z przystanku „Brzesko Szpital” w kierunku do miejscowości Bucze i z powrotem do Brzeska będzie realizowany  TYLKO W DNI NAUKI SZKOLNEJ (bardzo niska frekwencja kursu).

LINIA NR 9 trasa Brzesko – Okocim – Brzesko

  • Kurs z godziny 19:15 odjazd z przystanku „Brzesko Plac PKS” w kierunku do miejscowości Okocim i z powrotem do Brzeska będzie realizowany  TYLKO W DNI NAUKI SZKOLNEJ (bardzo niska frekwencja kursu).

LINIA NR 10 trasa Brzesko – Jadowniki Kąty – Brzesko

  • Kurs z godziny 7:35 odjazd z przystanku „Jadowniki Kąty” w kierunku do Brzeska zostaje przesunięty na godzinę 7:30 (przyspieszony o 5 minut).
Kategorie: Ogólne