Informacja Zarządu MPK Sp. z o.o. w Brzesku

 

Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. w Brzesku z powodu zagrożenia epidemiologicznego, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie swoich Pasażerów i ich Rodzin a także Kierowców, podjęło decyzję o wprowadzeniu od dnia 17 marca 2020 r. bezpłatnej komunikacji miejskiej aż do odwołania, celem ograniczenia bezpośredniego kontaktu w trakcie sprzedaży biletów.

Dodatkowo informuje się o zawieszeniu do odwołania kursów na wszystkich liniach autobusowych obsługiwanych przez MPK Brzesko w godzinach
od 9:00 do 14:00.

MPK Sp. z o.o. w Brzesku zawiadamia też o podjętych działaniach mających zapewnić czystość miejsc szczególnie narażonych na kontakt (m.in. wnętrze autobusu zwłaszcza poręczy, uchwytów u krzeseł oraz innych elementów dotykanych przez pasażerów), poprzez mycie pojazdu z użyciem środka dezynfekującego, po każdym zjeździe autobusu do zajezdni MPK.

Za podjęte kroki oraz wszelkie utrudniania z tym związane przepraszamy, ale są one spowodowane dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z epidemią koronawirusa.

Pasażerów uprasza się o korzystanie z komunikacji w sytuacjach szczególnych a także o stosowanie się do zaleceń Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

Kategorie: Ogólne