Rozkład jazdy linii nr 7
z Brzeska do Bucza
ważny w dni robocze od 18.09.2023
ul. Browarna – Pod Zegarem | 06:35 | 08:05sz | 10:10szS | 11:40sz | 13:25szS | 14:40 | 15:55 | ||
ul. Browarna | 06:36 | 08:06sz | 10:11szS | 11:41sz | 13:26szS | 14:41 | 15:56 | ||
Szpital | 08:09 | 10:14S | 11:44 | 13:29S | |||||
Szpital NŻ | 08:10 | 10:15S | 11:45 | 13:30S | |||||
ul. Królowej Jadwigi – Końcowy | 06:39 | 08:13 | 10:18S | 11:48 | 13:33S | 14:48 | 16:00 | ||
ul. Ogrodowa – Stary Szpital | 06:40 | 08:14 | 10:19S | 11:49 | 13:34S | 14:49 | 16:01 | ||
Dworzec Autobusowy | 17:10 | ||||||||
ul. Uczest. Ruchu Oporu | 05:30 | 06:42 | 08:15 | 10:20S | 11:50 | 13:35S | 14:50 | 16:02 | 17:15 |
ul. Leg. Piłsudskiego – SP nr 3 | 05:31 | 06:43 | 08:16 | 10:21S | 11:51 | 13:36S | 14:51 | 16:04 | 17:16 |
Dworzec Autobusowy | 05:34 | 08:19 | 10:24S | 11:54 | 13:39S | 14:54 | 16:07 | ||
Solskiego FOB | 05:37 | 06:44 | 08:22 | 10:27S | 11:57 | 13:42S | 14:57 | 16:10 | 17:17 |
Solskiego LOK | 05:38 | 06:45 | 08:23 | 10:28S | 11:58 | 13:43S | 14:58 | 16:11 | 17:18 |
Solskiego PKP | 05:39 | 06:46 | 08:24 | 10:29S | 11:59 | 13:44S | 14:59 | 16:12 | 17:19 |
ul. Stawowa | 05:41 | 06:48 | 08:27 | 10:32S | 12:01 | 13:46S | 15:01 | 16:15 | 17:21 |
ul. Bagienna | 05:42 | 06:49 | 08:28 | 10:33S | 12:02 | 13:47S | 15:02 | 16:16 | 17:22 |
Mokrzyska – NŻ | 05:43 | 06:50 | 08:29 | 10:34S | 12:03 | 13:48S | 15:03 | 16:17 | 17:23 |
Mokrzyska – Szkoła | 05:44 | 06:51 | 08:30 | 10:35S | 12:04 | 13:49S | 15:04 | 16:18 | 17:24 |
Mokrzyska – Kiosk | 05:45 | 06:52 | 08:31 | 10:36S | 12:05 | 13:50S | 15:05 | 16:19 | 17:25 |
Mokrzyska – Kościół | 05:46 | 06:53 | 08:32 | 10:37S | 12:06 | 13:51S | 15:06 | 16:20 | 17:25 |
Mokrzyska – Kosiarnia | 05:47 | 06:54 | 08:33 | 10:38S | 12:07 | 13:52S | 15:07 | 16:21 | 17:26 |
Mokrzyska – Błonie | 05:49 | 06:56 | 08:34 | 10:39S | 12:09 | 13:54S | 15:09 | 16:23 | 17:28 |
Mokrzyska – Strefa | 05:50 | 06:57 | 08:35 | 10:40S | 12:10 | 13:55S | 15:10 | 16:24 | 17:29 |
Bucze – Błonie NŻ | 05:51 | 06:58 | 08:36 | 10:41S | 12:11 | 13:56S | 15:11 | 16:25 | 17:30 |
Bucze – Koło Mostu | 05:51 | 06:59 | 08:36 | 10:41S | 12:11 | 13:56S | 15:11 | 16:25 | 17:30 |
Bucze – NŻ | 05:52 | 07:00 | 08:37 | 10:42S | 12:12 | 13:57S | 15:12 | 16:26 | 17:31 |
Bucze – Milewski | 05:52 | 07:01 | 08:37 | 10:42S | 12:12 | 13:57S | 15:12 | 16:26 | 17:31 |
Bucze – Kościół | 05:53 | 07:02 | 08:38 | 10:43S | 12:13 | 13:58S | 15:13 | 16:27 | 17:32 |
Bucze – ul. Okulicka NŻ | 05:54 | 07:04 | 08:39 | 10:44S | 12:14 | 13:59S | 15:14 | 16:28 | 17:33 |
Bucze – ul. Okulicka Pętla | 05:55 | 07:05 | 08:40 | 10:45S | 12:15 | 14:00S | 15:15 | 16:29 | 17:34 |
Bucze – ul. Tr.Szcz.Zagrody skrzyż. | 08:44 | 12:20 | |||||||
Bucze-ul.Tr.Szcz.Zagrody Figura prz. | 08:45 | 12:23 |
Rozkład jazdy linii nr 7
z Bucza do Brzeska
ważny w dni robocze od 18.09.2023
Bucze-ul.Tr.Szcz.Zagrody Figura odj. | 08:50bsz | 12:30bsz | |||||||
Bucze – ul. Tr.Szcz.Zagrody skrzyż. | 08:52bsz | 12:32bsz | |||||||
Bucze – ul. Okulicka Pętla | 05:55bsz | 07:05bsz | 10:55bszS | 14:05bS | 15:20b | 16:30D | 17:35D | ||
Bucze – ul. Okulicka NŻ | 05:57bsz | 07:07bsz | 10:57bszS | 14:07bS | 15:22b | 16:32D | 17:37D | ||
Bucze – Kościół | 05:58bsz | 07:08bsz | 08:53bsz | 10:58bszS | 12:33bsz | 14:08bS | 15:23b | 16:33D | 17:38D |
Bucze – Milewski | 05:59bsz | 07:09bsz | 08:54bsz | 10:59bszS | 12:34bsz | 14:09bS | 15:24b | 16:34D | 17:39D |
Bucze – NŻ | 05:59bsz | 07:09bsz | 08:54bsz | 10:59bszS | 12:34bsz | 14:09bS | 15:24b | 16:34D | 17:39D |
Bucze – Koło Mostu | 06:00bsz | 07:10bsz | 08:55bsz | 11:00bszS | 12:35bsz | 14:10bS | 15:25b | 16:35D | 17:40D |
Bucze – Błonie NŻ | 06:01bsz | 07:11bsz | 08:56bsz | 11:01bszS | 12:36bsz | 14:11bS | 15:26b | 16:36D | 17:41D |
Mokrzyska – Strefa | 06:02bsz | 07:12bsz | 08:57bsz | 11:02bszS | 12:37bsz | 14:12bS | 15:27b | 16:37D | 17:42D |
Mokrzyska – Błonie | 06:03bsz | 07:13bsz | 08:58bsz | 11:03bszS | 12:38bsz | 14:13bS | 15:28b | 16:38D | 17:43D |
Mokrzyska – Kosiarnia | 06:05bsz | 07:15bsz | 09:00bsz | 11:05bszS | 12:40bsz | 14:15bS | 15:30b | 16:40D | 17:45D |
Mokrzyska – Kościół | 06:06bsz | 07:17bsz | 09:01bsz | 11:06bszS | 12:41bsz | 14:16bS | 15:31b | 16:41D | 17:46D |
Mokrzyska – Kiosk | 06:08bsz | 07:19bsz | 09:03bsz | 11:08bszS | 12:43bsz | 14:18bS | 15:33b | 16:43D | 17:48D |
Mokrzyska – Szkoła | 06:09bsz | 07:20bsz | 09:04bsz | 11:09bszS | 12:44bsz | 14:19bS | 15:34b | 16:44D | 17:49D |
Mokrzyska – NŻ | 06:10bsz | 07:21bsz | 09:05bsz | 11:10bszS | 12:45bsz | 14:20bS | 15:35b | 16:45D | 17:50D |
ul. Bagienna | 06:11bsz | 07:23bsz | 09:06bsz | 11:11bszS | 12:46bsz | 14:21bS | 15:36b | 16:46D | 17:51D |
ul. Stawowa | 06:12bsz | 07:24bsz | 09:07bsz | 11:12bszS | 12:47bsz | 14:22bS | 15:37b | 16:47D | 17:52D |
Solskiego PKP | 06:15bsz | 07:27bsz | 09:10bsz | 11:15bszS | 12:50bsz | 14:25bS | 15:40b | 16:50D | 17:55D |
Solskiego NŻ | 06:15bsz | 07:28bsz | 09:10bsz | 11:15bszS | 12:50bsz | 14:25bS | 15:40b | 16:50D | 17:55D |
Solskiego LOK | 06:16bsz | 07:29bsz | 09:11bsz | 11:16bszS | 12:51bsz | 14:26bS | 15:41b | 16:51D | 17:56D |
Solskiego FOB | 06:17bsz | 07:31bsz | 09:12bsz | 11:17bszS | 12:52bsz | 14:27bS | 15:42b | 16:52D | 17:57D |
Dworzec Autobusowy | 06:20bsz | 07:34bsz | 09:15bsz | 11:20bszS | 12:55bsz | 14:30bS | 15:45b | 16:55 | 18:00 |
ul. Leg. Piłsudskiego – SP nr 3 | 06:23bsz | 07:37bsz | 09:18bsz | 11:23bszS | 12:58bsz | 14:33bS | 15:48b | ||
ul. Uczest. Ruchu Oporu | 06:25bsz | 07:39bsz | 09:20bsz | 11:25bszS | 12:00bsz | 14:34bS | 15:50b | ||
ul. Ogrodowa – Stary Szpital | 06:26bsz | 07:40bsz | 09:21bsz | 11:26bszS | 12:01bsz | 14:35bS | 15:51b | ||
ul. Królowej Jadwigi – Końcowy | 06:27bsz | 07:41bsz | 09:22bsz | 11:27bszS | 13:02bsz | 14:36bS | 15:52b | ||
Szpital | 06:28b | 07:43b | 09:23b | 11:28b | 13:03b | ||||
ul. Browarna | 06:34b | 07:49b | 09:29b | 11:34b | 13:09b | 14:39b | 15:54b | ||
ul. Browarna – Pod Zegarem | 06:35 | 07:50 | 09:30 | 11:35 | 13:10 | 14:40 | 15:55 |